GD3D | Giełda Druku 3D


Oficjalny sklep partnerski z drukarkami 3D i filamentami portalu Centrum Druku 3D

Jesteśmy oficjalnym partnerem Centrum Druku 3D - największego portalu poświęconego technologiom przyrostowym w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę w obszarze doboru właściwej technologii addytywnej, drukarki 3D oraz materiałów eksploatacyjnych. Współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i z zagranicy.

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w biznesie, od 7 lat działamy w sektorze druku 3D. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby ustalić najlepsze możliwe rozwiązanie dla Państwa potrzeb i dostarczyć właściwe produkty w maksymalnie satysfakcjonującej cenie. Nasze kompetencje obejmują znakomitą większość technologii przyrostowych dostępnych na polskim rynku, w tym m.in. drukowanie 3D z termoplastów (FDM / FFF), z żywic światłoutwardzalnych (SLA / DLP / LCD), sproszkowanych tworzyw sztucznych (MJF / SLS) czy proszków metali (DMP / SLM).

Posiadamy dział wyspecjalizowany w szczególności w obsłudze klientów działających w branży protetycznej i stomatologicznej.


Rozwiązania dla przemysłu

Oferujemy drukarki 3D w standardzie przemysłowym, zdolne drukować z wymagających, specjalistycznych filamentów klasy inżynieryjnej, w tym materiałów kompozytowych (np. z włóknem węglowym, szklanym lub kevlarem).

Rozwiązania dla edukacji

Oferujemy urządzenia klasy desktopowej, dedykowane szkołom i uczelniom wyższym. Drukarki 3D tego typu są łatwe i bezpieczne w obsłudze i korzystają z materiałów eksploatacyjnych dowolnych producentów, co znacząco optymalizuje przyszłe koszty eksploatacji. 

Rozwiązania dla medycyny

Oferujemy specjalistyczne drukarki 3D dla branży dental oraz do produkcji modeli anatomicznych. Urządzenia tego typu doskonale odwzorowują najdrobniejsze fragmenty drukowanych detali i mogą wykorzystywać w pracy materiały biozgodne.