Z-NYLON Zobacz większe

Z-NYLON

Nowy produkt

Z-NYLON - wielozadaniowy materiał od Zortrax - odporny na czynniki mechaniczne i chemiczne. Kompatybilny z drukarkami Zortrax M200 i M200 Plus. 

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

207,87 zł brutto

Więcej informacji

Z-NYLON - cechą charakterystyczną materiałów na bazie nylonu jest wysoka wytrzymałość połączona z odpornością chemiczną i termiczną. Nie inaczej jest w przypadku Z-NYLON – filament posiada wszystkie te właściwości, a dodatkowo może być poddawany dalszej obróbce. Materiał cechuje się równocześnie stosunkowo wysokim skurczem materiału, dlatego producent zaleca wykorzystywanie pokrywy z filtrem HEPA, która pozwoli uzyskać stabilną temperaturę wewnątrz komory roboczej.


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyński przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.