Z-PLA PRO Zobacz większe

Z-PLA PRO

Nowy produkt

Z-PLA PRO - ulepszona wersja standardowego tworzywa do druku 3D, pozwalająca na tworzenie wydruków 3D o jeszcze lepszej jakości. Filament kompatybilny z drukarkami Zortrax M200 i M200 Plus.

Więcej szczegółów

70 Przedmioty

170,97 zł brutto

Więcej informacji

Z-PLA PRO ulepszona wersja standardowego tworzywa do druku 3D, pozwalająca na tworzenie wydruków 3D o jeszcze lepszej jakości powierzchni. Domieszka kredy sprawia, że modele wydrukowane z Z-PLA PRO charakteryzuje gładka powierzchnia, a matowe wykończenie podkreśla detale. Materiał sprawdzi się do tworzenia makiet architektonicznych, modeli koncepcyjnych bogatych w detale czy innych części, gdzie priorytetem jest wysoka jakość wykonania.


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyński przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.