Marki Jest 6 marek

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • CraftUnique

  CraftUnique to węgierski producent desktopowych drukarek 3D CraftBot. Posiada trzy linie produktów: CraftBot Plus o obszarze roboczym: 25 x 20 x 20 cm, CraftBot 3 The Supervisor, o obszarze roboczym: 37,4 x 25 x 25 cm i dwoma głowicami drukującymi oraz CraftBot XL o obszarze roboczym: 30 x 20 x 44 cm. Jest wielokrotnym zdobywcą tytułów dla najlepszej budżetowej drukarki 3D w rankingu platformy 3DHubs.

 • Formlabs

  Formlabs to największy na świecie producent desktopowych drukarek 3D, drukujących z żywic światłoutwardzalnych. Jego urządzenia pracują w technologii SLA, czyli utwardzania materiałów fotopolimerowych wiązką lasera.

 • MakerBot

  MakerBot Industries to historycznie pierwsza firma na świecie, produkująca i sprzedająca desktopowe drukarki 3D. Założona w 2009 roku, od 2013 r. należy do grupy Stratasys - największego producenta drukarek 3D oraz twórcy technologii FDM, czyli popularnego druku 3D z termoplastów w formie żyłki.

 • Spectrum Group

  Spectrum to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich marek filamentów do druku 3D. Jest zdobywcą dwóch nagród głównych dla Najlepszego Polskiego Producenta Filamentów Roku w latach 2015 i 2018, w plebiscycie Nagrody Polskiej Branży Druku 3D. Firma oferuje szeroką paletę materiałów eksploatacyjnych, zróżnicowanych zarówno pod względem kolorów jak i właściwości.

 • Verbatim

  Verbatim to globalny lider na rynku pamięci masowych i oświetlenia LED, z szerokim portfolio produktów do zastosowań domowych i profesjonalnych. Od 1969 r. jest największym światowym dostawcą nośników optycznych (Blu-Ray, DVD i CD). Verbatim dostarcza również produkty z segmentu pamięci Flash, zewnętrznych dysków twardych i SSD, a także rozmaitych akcesoriów komputerowych. Od 2014 r., firma działa w branży druku 3D, w segment filamentów. Na chwilę obecną ma w swojej ofercie PLA, ABS oraz elastyczny filament Primaloy.

 • Zortrax

  Zortrax to największy polski producent drukarek 3D, a zarazem jeden z największych na świecie. Posiada w ofercie urządzenia drukujące z termoplastów (FDM / FFF) oraz żywic światłoutwardzalnych (LCD UV). Oferuje także maszynę do bezpiecznego i w pełni zautomatyzowanego wygładzania powierzchni wydruków - Apoller. Jest wielokrotnym zwycięzcą plebiscytów branżowych - Nagród Polskiej Branży Druku 3D oraz 3D Printing Industry Awards.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów