Z-ULTRAT

Nowy produkt

Z-ULTRAT - funkcjonalny filament o wysokiej trwałości, dedykowany drukarkom 3D Zortrax M200 i M200 Plus.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

244,77 zł brutto

244,77 zł za 1

Więcej informacji

Z-ULTRAT to filament dedykowany drukarkom 3D Zortrax M200 Plus i M300, którego cecha charakterystyczną jest wysoka jakość wydruków 3D oraz niezawodności w codziennej pracy. Z-ULTRAT to specjalnie domieszkowany materiał ABS, charakteryzujący się niewielkim skurczem oraz dużą wytrzymałością fizyczną, przez co może zostać z powodzeniem wykorzystany zarówno do tworzenia prototypów jak i funkcjonalnych elementów.

Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. 


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyńskie przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.