Zortrax Resin BASIC Zobacz większe

Zortrax Resin BASIC

Nowy produkt

Zortrax Resin Basic - podstawowy materiał pozwalający na łatwy druk 3D precyzyjnych modeli, gdzie priorytetem jest wysoka jakość detali. Kompatybilny z drukarką 3D Zortrax Inkspire.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

330,87 zł brutto

Więcej informacji

Zortrax Resin Basic - podstawowy materiał pozwala na łatwy druk 3D precyzyjnych modeli, gdzie priorytetem jest wysoka jakość detali – jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, może być poddawana dalszej obróbce m.in. malowaniu. Resin BASIC cechuje się również małym skurczem materiału, przez co może być wykorzystywana do wytwarzania funkcjonalnych prototypów czy finalnych części (np. obudowy do elementów elektronicznych).


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyński przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.

Produkty powiązane