Zortrax Resin DENTAL Model Zobacz większe

Zortrax Resin DENTAL Model

Nowy produkt

Zortrax Resin DENTAL Model - żywica dedykowana aplikacjom stomatologicznym i ortodontycznym. Kompatybilna z drukarką 3D Zortrax Inkspire.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

859,77 zł brutto

Więcej informacji

Zortrax Resin DENTAL Model - żywica dedykowana aplikacjom stomatologicznym i ortodontycznym, pozwalająca na wykonywanie precyzyjnych modeli dentystycznych, prototypów most, koron i protez – niski skurcz materiału pozwala na dokładne odwzorowanie wymiarów wirtualnego modelu.

Materiał nie jest przystosowany do stosowania w obrębie jamy ustnej.


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyński przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.

Produkty powiązane