Zortrax Resin FLEXIBLE Zobacz większe

Zortrax Resin FLEXIBLE

Nowy produkt

Zortrax Resin FLEXIBLE - materiał elastyczny cechujący się wysoką twardością na poziomie 60 D -jest odporny na uderzenia i zapewnia wysoką jakość druku 3D. Kompatybliny z drukarką 3D Zortrax Inkspire.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

466,17 zł brutto

Więcej informacji

Zortrax Resin FLEXIBLE - materiał elastyczny cechujący się twardością na poziomie 60 D, jest jednocześnie odporny na uderzenia i zapewnia wysoką jakość druku 3D również w przypadku szczegółowych modeli. Wśród przykładowych aplikacji producent wymienia m.in. elastyczne detale, wymagające gładkich powierzchni czy formy.


Zortrax jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producent drukarek 3D na świecie. Olsztyński przedsiębiorstwo jest dostawcą rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, które od lat cieszą się uznaniem społeczności druku 3D - zarówno wśród użytkowników domowych jak tych, którzy wykorzystują urządzenie do zastosowań przemysłowych.

W portfolio producenta znajdują się:

  • różnorodne drukarki 3D działające w dwóch technologiach: LPD (Layer Plastic Deposition) oraz UV LCD. W ofercie producenta znajdują się urządzenia zróżnicowane nie tylko pod kątem technologii,ale również obszaru roboczego, stosowanych materiałów czy docelowej grupy odbiorców.
  • szeroka gama filamentów o różnorodnych właściwościach, dopasowanych do potrzeb klientów. Wszystkie materiały dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Klienci znajdą w portfolio Zortrax zarówno materiały dedykowane procesom szybkiego prototypowania jak i filamenty do produkcji funkcjonalnych elementów końcowych.
  • urządzenia peryferyjne, umożliwiające osiągniecie pełnego potencjału technologii przyrostowych,
  • elementy wyposażenia drukarek 3D,
  • autorskie oprogramowanie Z-Suite, będące nieodzowną częścią ekosystemu Zortrax, pozwalające na osiąganie najwyższej jakości efektów swoich prac.

Zortrax nieprzerwanie rozwija swoje rozwiązania, prowadząc prace badawczo-rozwojowe dla ulepszenia technologii druku 3D, a także poprawy precyzji i wydajności swoich urządzeń.

Produkty powiązane